موسسه نام آوران شهد قلم با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش با 18سال سابقه ی درخشان و کادر حرفه ای. فعال در زمینه ی تدریس خصوصی کلیه دروس در تمام مقاطع تحصیلی، امور آموزشی، آموزش زبان های خارجی و نهضت سواد آموزی با مدیریت خانم سنایی

ویژگی تصویر

آموزشگاه تدریس خصوصی نام آوران

  /  مقالات   /  هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی متفاوت است این هزینه‌ها به عوامل و پارامترهای بسیاری بستگی دارد. همین الان اگر در سایت‌های مختلف ببینید خواهید دید که یک استاد هر جلسه را ۳۰ هزار تومان را درخواست کرده است. استاد دیگری هزینه ۱۲۰ هزار تومان را در نظر گرفته است.

آموزشگاه نام آوران شهد قلم، معتبرترین مرکز آموزش تدریس خصوصی در شهر تهران است.

تدریس خصوصی ریاضی ساعتی چند؟

مدرسین ریاضی نرخ‌های متفاوتی را برای کلاس‌های خصوصی ریاضی در نظر گرفته‌اند. برخی از استادان قیمت کلاس‌های خصوصی را به صورت توافقی در نظر می‌گیرند و معلم خصوصی دیگر هزینه کلاس‌های خصوصی ریاضی در خانه و یا در آموزشگاه را متفاوت از سایر اساتید طلب می‌کنند. در بین معلمان خصوصی افرادی هستند که قیمت کلاس‌ها را ارزان درخواست مي‌کنند. در مقابل برخی هم با قیمت بالاتر کلاس‌های خود را برگزار می‌کنند. بعضی اساتید بنا به رزومه کاری، مدرک تحصیلی، دانشگاه و محل تحصیل خودشان، موفقیت‌های قبلی و تجربه تدریس، هزینه کلاس‌های خصوصی را بیان می‌کنند.

شما باید در انتخاب معلم همه‌ی جوانب را در نظر بگیرید. باید لیست مدرسین را مشاهده کرده و قیمت هر استاد با تجربه کاری یا برگزاری کلاس در منزل یا آموزشگاه را در نظر بگیرید و بر اساس آن‌ها استاد خود را انتخاب کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در سال ۱۴۰۲ از ۷۰ هزار تومان تا ۶۰۰ هزار تومان و بیشتر متغیر است. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی تقریبا ۳۳۰ هزار تومان است. اما همین کلاس در شهرهای کوچک‌تر کمتر می‌باشد.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

پارامتر‌های مؤثر بر قیمت تدریس خصوصی ریاضی ساعتی و جلسه‌ای

هزینه تدریس خصوصی ریاضی در ساعتی و یا جلسته‌ای متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. وقتی دانش‌آموزی درخواست تعداد بالای جلسه را می‌کند، معلمین هم معمولا در هر جلسه هزینه کمتر را در نظر می‌گیرند. اگر فاصله محل سکونت مدرس با منزل دانش‌آموز زیاد باشد، هزینه بالاتری را درخواست می‌کند. بنابراین باید استاد را انتخاب کنید که از لحاظ مکانی و موقعیتی به شما نزدیک باشد.

اگر بتوانید کلاسی را ارزان هماهنگ کنید عالی است. اما فقط نباید بر روی قیمت تکیه کنید. مهمتر از قیمت نتیجه گرفتن دانش‌آموز است. بنابراین بهتر این است که اول یک درس خوب و با تجربه را انتخاب کنید حتی اگر قیمت کلاس‌های ایشان بیشتر باشد. هزینه کلاس خصوصی آنلاین ریاضی در مقایسه با کلاس خصوصی در منزل کمتر است.

سایر عوانل مؤثر بر قیمت تدریس خصوصی ریاضی

سطح کلاس ریاضی هم می‌تواند بر قیمت کلاس‌های خصوصی تأثیر گذار باشد. از آنجایی که همه دانش‌آموزان و دانشجویان در اشکالات ریاضی در یک سطح نمی‌باشند، میزان فهمیدن آن‌ها در درس یکی نیست، قیمت هم بر اساس این عوامل تغییر می‌کند. برای یادگیری بهتر درس ریاضی می‌توانید از تدریس خصوصی آنلاین استفاده کنید. کلاس آنلاین ارزان‌تر است. همچنین دارای محدودیت زمانی و مکانی نمی باشد و در هر شرایطی قابل استفاده است.

نحوه‌ي هماهنگ کردن کلاس تدریس خصوصی ریاضی با قیمت مناسب و ارزان

  1. هماهنگ کردن اساتید در ابتدای ترم

باید از همان ابتدای ترم کلاس‌های خصوصی ریاضی را هماهنگ کنید. زیرا در اوایل ترم اساتید وقت بیشتری دارند و می‌توانند کلاس‌های خصوصی ریاضی در منزل را با نرخ مناسب‌تری انتخاب کنید. همچنین در اوایل ترم به راحتی می‌توان یک استاد خوب و با کیفیت برگزید. بنابراین هماهنگ کردن کلاس‌های خصوصی در ابتدای ترم، علاوه بر قیمت مناسب کلاس‌ها، احتمال نتیجه گرفتن شما هم زیاد است.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

  1. در صورت نیاز به معلم خصوصی با درس‌های دیگر، با یک معلم هماهنگ کنید

اگر علاوه بر ریاضی به درس‌های دیگری مانند فیزیک به معلم خصوصی نیاز دارید، بهتر است با یک استاد هماهنگ کنید. اینگونه تعداد جلسات بالا رفته و شما می‌توانید از استاد خود تخفیف بگیرید. اساتید ریاضی و سایر دروس برای تعداد جلسات بیشتر تخفیف بیشتری در نظر می‌گیرند.

  1. به جای کلاس‌های حضوری در منزل از کلاس‌های آنلاین و اینترنتی استفاده کنید

می‌توانید از کلاس‌های آنلاین به جای کلاس‌های حضوری استفاده کنید تا ۲۰ درصد تخفیف بگیرید. به عنوان مثال اگر قیمت هر جلسه کلاس حضوری ریاضی در منزل برای یک استاد ۴۰۰ هزار تومان است، همان استاد ممکن است برای کلاس خصوصی آنلاین ۳۰۰ هزار تومان بگیرد. اما باید بگوییم که کلاس‌های حضوری در مقایسه با کلاس‌های آنلاین نتیجه بخش‌تر خواهد بود. اما در هر صورت کلاس‌های آنلاین هم دارای مزیت‌هایی مانند قیمت پایین‌تر، امکان برگزاری کلاس در هر ساعتی، از بین بردن محدودیت مکانی و زمانی و… را دارد.

  1. فاصله بین دو جلسه کلاس خودتان تمرین کنید

برای اینکه کلاس‌های خصوصی ریاضی هزینه کمتری برای شما داشته باشد باید در بازه‌ی زمانی بین دو جلسه تمرین و تکرار داشته باشید. اینگونه تعداد جلسات کمتر می‌شود و در نتیجه هزینه کل شما هم کاهش می‌بابد. اگر خودتان به خوبی درس نخوانید استاد مجبور می‌شود ۲۰ دقیقه از وقت خود را در هر جلسه مرور نماید. بنابراین تعداد جلسات و هزینه بیشتر شده و در آخر هم نتیجه خوبی نخواهید گرفت. پس یادتان باشد درس خواندن خودتان هم برای موفقیت در امتحان ریاضی بسیار اهمیت دارد.

  1. معرفی شاگرد برای معلم ریاضی خصوصی

برای معلم خصوصی ریاضی خودتان شاگرد معرفی کنید به احتمال برای کلاس‌های خودتان تخفیف خورده می‌شود. اگر تصور می‌کنید به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارید حتما از مدرس ریاضی خودتان تخفیف بخواهید.

 استادی را انتخاب کنید که از لحاظ مکانی به شما نزدیک‌تر باشد، در این صورت وقت استاد در مسیر رسیدن به کلاس زیاد از دست نمی‌رود و تخفیف بیشتری به شما می‌دهد. با در نظر گرفتن راهکارهای گفته شده می‌توانید معلم خصوصی ریاضی خوب و با نرخ مناسب انتخاب کنید.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

  1. با اساتید نزدیک خود کلاس را هماهنگ کنید

بهتر است با اساتیدی کلاس را برگزار کنید که از لحاظ مکانی به شما نزدیک‌تر باشد. این اساتید برای برگزاری کلاس خصوصی ریاضی از شما قیمت کمتری دریافت می کنند. به این دلیل که این اساتید وقت کمتری را برای رسیدن به کلاس هدر می‌دهند.

قیمت ارزانتر تدریس خصوصی ریاضی در شروع ترم

بهتر است مطالعه ریاضی و شروع کردن کلاس‌های خصوصی در همان اوایل ترم انجام شود. از مزیت‌های شروع کلاس‌های خصوصی در همان ابتدای ترم عبارتند از:

  • همانطور که گفتیم اساتید در همان ابتدای ترم قیمت مناسب‌تری در نظر می‌گیرند در نتیجه کلاس‌ با نرخ ارزان‌تری برگزار می‌شود.
  • برای اینکه برای درس ریاضی حل تمرین و مسئله نیاز است، وقتی کلاس‌ها زودتر برگزار شوند، دانش‌آموز و یا دانشجو زودتر و بیشتر تمرین کرده و نمره‌ی بیشتری هم می‌گیرد.
مطلب پایانی

ریاضی درسی نیست که شما به راحتی بتوانید در شب امتحان آن را یاد بگیرید. برای یادگیری این درس به تمرین و حل کردن مسئله زیاد نیاز است. بنابراین با شروع زود کلاس‌های خصوصی شاگرد بیشتر می‌تواند تمرین کند. همانطور که گفته شد عوامل زیادی بر قیمت تدریس خصوصی تأثیر دارد. مثلا هزینه تدریس خصوصی ریاضی ساعتی و جلسه‌ای به رزومه تحصیلی و تجربه مدرسین بستگی دارد. تعداد جلسات آنلاین یا حضوری بودن کلاس‌ها و مقطع تحصیلی هم می‌تواند در قیمت کلاس‌های خصوصی ریاضی تأثیر بگذارد.

این را هم بخوانید: بازی برای حافظه دیداری و شنیداری کودکان

 

 

ارسال یک نظر

عضویت کاربر

شما اجازه ثبت نام ندارید

بازنشانی کلمه عبور