موسسه نام آوران شهد قلم با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش با 18سال سابقه ی درخشان و کادر حرفه ای. فعال در زمینه ی تدریس خصوصی کلیه دروس در تمام مقاطع تحصیلی، امور آموزشی، آموزش زبان های خارجی و نهضت سواد آموزی با مدیریت خانم سنایی

ویژگی تصویر

آموزشگاه تدریس خصوصی نام آوران

  /  مقالات   /  قیمت معلم خصوصی در منزل
قیمت معلم خصوصی در منزل

قیمت معلم خصوصی در منزل

بهترین روش برای بدست آوزدن اطلاع از قیمت معلم خصوصی در منزل این است که لیست مدرسین تدریس خصوصی و قیمت‌های آنان برای کلاس‌های خصوصی است. برخی مدرسین به صورت توافقی تدریس می‌کنند و می‌توانید برای قیمت با آن‌ها صحبت کنید. برخی مدرسین علاوه بر کار کردن به صورت توافقی، جلسه اول را به صورت رایگان یا نصف قیمت هم کار می‌کنند. اینگونه والدین می‌توانند همان جلسه اول کیفیت کار را ببینند و اطمینان حاصل کنند و در صورت رضایت کلاس‌ها ادامه یابد.

آموزشگاه نام آوران شهد قلم، معتبرترین مرکز آموزش تدریس خصوصی در شهر تهران می‌باشد.

قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی

 قیمت این کلاس‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه جلسات تدریس خصوصی برای هر یک ساعت و برای مدرسین تازه کار و یا در شهرهای کوچک، ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد. برای مدرسین مجرب با ۲۰ تا ۳۰ سال سابقه و دبیران  با سابقه آموزش و پرورش و مدرسین معروف کنکور تا ساعتی ۱ میلیون تومان هم می‌رسد. در برخی مواقع بیشتر از این قیمت هم پیدا می‌شود.

البته برای موفق شدن در امتحان و کنکور و یا هر آزمون دیگری، علاوه بر قیمت باید به سابقه کار مدرس، مدرک تحصیلی و رزومه کاری معلم هم توجه کنید. درست است که هزینه کمتر کلاس‌های خصوصی خوب است و هزینه کمتر برایتان عالی باشد اما باید در کنار آن نتیجه هم ببینید و نتیجه مطلوب باید در الویتتان قرار بگیرد. بنابراین فقط به قیمت‌ معلم خصوصی در منزل توجه نکنید و همه موارد را با هم بسنجید.

اگر مدرسی را پیدا کردید که قیمت آن از مدرسین دیگر بالاتر بوده ولی در عوض رزومه بهتری را ارائه می‌دهد، بدانید که با این مدرس نتیجه بهتری را دریافت خواهید کرد.

قیمت معلم خصوصی در منزل

قیمت معلم خصوصی در منزل

نحوه‌ي مشخص شدن بهترین قیمت معلم خصوصی در منزل

همانطور که گفتیم بهترین قیمت تدریس خصوصی لزوما کمترین و ارزان‌ترین ‌آن نمی‌باشد. شما باید برای مقدار هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید بدانید که چه خدماتی را دریافت خواهید کرد. مشخص است که یک استاد خوب و با سواد که مدرک خود را از یک دانشگاه معتبر گرفته، سابقه کاری بالایی دارد و همچنین شاگردان قبلی نتیجه خوبی گرفته‌اند امکان دارد در مقایسه با اساتید دیگر، قیمت بالاتری را درخواست کنند. در این حالت نباید گفت که هزینه درخواستی این استاد زیاد است. همه ما می‌دانیم که برای هرکالا و خدمات خوب و با کیفیت باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

بنابراین برگزاری کلاس با یک استاد مجرب به شما این اطمینان را می‌دهد که نتیجه بالایی خواهید گرفت. همین اطمینان بیشتر داشتن به نتیجه خوب گرفتن ارزش این را دارد که هزینه بیشتری پرداخت شود.

بهترین قیمت معلم خصوصی در منزل برای اساتید برتر

شما نباید فقط به دنبال این باشید که ارزان‌ترین نرخ را برای کلاس‌های خصوصی داشته باشید. شما بیشترین تمرکز خود را روی پیدا کردن یک استاد خوب و مجرب با قیمت مناسب بگذارید و این می‌تواند بهترین حالت باشد. سعی کنید با مدرسین خوب کلاس برگزار کنید. درست است که نرخ کلاس‌های خصوصی با بهترین معلم‌های خصوصی بالاتر است اما این اساتید با تجربه در زمان کمتر درس را با کیفیت بالا به دانش‌آموز خود ارائه می‌دهد در نتیجه به نفع شما خواهد بود.

زمانی که شما در کلاس خصوصی شرکت می‌کنید، وقت‌تان هم صرف خواهید کرد. بنابراین خیلی خوب است که وقت خود را برای کلاس‌هایی با مدرسین با تجربه بگذارید تا وقت‌تان و پولتان هدر نرود. پس نباید ارزان بودن کلاس‌های خصوصی در الویت اول باشد.

قیمت معلم خصوصی در منزل

قیمت معلم خصوصی در منزل

مطالعه و مرور مطالب در فاصله زمانی بین کلاس‌های خصوصی

اگر بعد از هر جلسه تمام شدن کلاس‌ها، درس بخوانید و مطالبی را که معلم تدریس کرده مرور نمایید، در آخر به تعداد جلسات کمتری نیاز خواهید داشت و هزینه کل برای شما کمتر می‌شود. اگر مطالب آموزش دیده را مرور نکنید استاد مجبور می‌شود هر جلسه مطالب قبلی را مرور کند و در نتیجه از زمان کلاس گرفته می‌شود. بنابراین خوب درس خواندن شما در تعداد جلسات بسیار مهم است.

بهترین قیمت معلم خصوصی در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ آنلاین و حضوری

اگر دلتان می‌خواهد از کلاس‌های آنلاین برای پیشرفت درسی و تحصیلی استفاده کرده و نرخ مناسبی هم پرداخت کنید، می‌توانید دو یا چند نفره در این کلاس‌ها شرکت کنید و کلاس‌ها به صورت نیمه خصوصی برگزار شود. اینگونه هم برای شما به صرفه است و هم اساتید استقبال بیشتری خواهند کرد.

اگر تصیم دارید که در سال ۱۴۰۲و ۱۴۰۳ کلاس‌های خصوصی شرکت کنید، بهتر است از همان شروع ترم کلاس‌ها را آغاز کنید و درس خواندن را جدی بگیرید. زیرا اوایل ترم معلم خصوصی وقت آزادتری دارد و نرخ کمتری را برای کلاس‌ها درخواست می‌کند.

علاوه بر توجه به بهترین قیمت تدریس خصوصی و استاد خوب و مجرب، باید درس خواندن خودتان هم مورد توجه باشد. زیرا درس خواندن  و یادگیری مطالب می‌تواند از تعداد جلسات کاهش دهد و هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

جدیدترین قیمت تدریس خصوصی بهترین معلم‌های خصوصی در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳

هزینه کلاس‌های خصوصی آنلاین در مقایسه با تدریس خصوصی در منزل در سال ۱۴۰۲ تا ۵۰ درصد هم می‌تواند کمتر باشد. به عنوان مثال یکی از اساتید هزینه تدریس خصوصی را ۳۵۰ در نظرگرفته است، همان استاد ممکن است برای تدریس آنلاین نرخ ۱۹۵ هزار تومان را درخواست کند. بنابراین تدریس آنلاین با قیمت مناسب‌تری برگزار می‌شود. البته تدریس خصوصی در منزل از بازدهی بالاتری برخوردار می‌باشد. اما داشتن اساتید با تجربه در کلاس‌های آنلاین هم می‌تواند تأثیرگذار باشد.

قیمت معلم خصوصی در منزل

هزینه کلاس خصوصی در منزل و آنلاین برای مقطع مختلف در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳

  • مقطع ابتدایی: تدریس خصوصی در منزل ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان، آنلاین ۱۲۰ تا ۴۰۰ هزار تومان
  • متوسطه اول: تدریس خصوصی در منزل ۲۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان، آنلاین ۱۵۰ تا ۴۵۰ هزار تومان
  • متوسط دوم: تدریس خصوصی در منزل ۲۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان، آنلاین ۱۸۰ تا ۵۰۰ هزار تومان
  • دانشگاهی: تدریس خصوصی در منزل ۲۸۰ تا ۷۰۰ هزار تومان، آنلاین ۲۳۰ تا ۶۰۰ هزار تومان
  • کنکور: تدریس خصوصی در منزل ۳۲۰ تا ۸۰۰ هزار تومان، آنلاین ۲۳۰ تا ۶۰۰ هزار تومان
  • زبان انگلیسی پیشرفته: تدریس خصوصی در منزل ۴۰۰ هزار تا ۱میلیون تومان، نلاین ۳۰۰ تا ۷۵۰ هزار تومان

قیمت‌های ذکر شده در بالا فقط به عنوان یک راهنمای کلی است. ممکن است اساتید دیگری وجود داشته باشند با قیمت‌های متفاوت.

ویژگی‌ معلم‌های خوب و برجسته

 معلم‌های خوب و برجسته از دانشگاه‌های خوب و معتبر فارغ‌التحصیل شده‌اند، سابقه کاری بالایی داشته، بر دروس تدریسی خود ۱۰۰ درصد تسلط کافی دارند و با بیان ساده و روان تدریس را انجام می‌دهند. داشتن کلاس با این اساتید با هر قیمتی برای شما به‌صرفه خواهد بود. زیرا می‌توانند مطالب را سریع و با کیفیت به دانش‌آموز ارائه دهد و اینگونه در وقت و هزینه صرفه‌جویی خواهد شد. پیشنهاد می‌شود اگر می‌خواهید در شیمی درصد بالایی در کنکور بزنید با یکی از معلم‌های شیمی، کلاس داشته باشید و فقط به دنبال استاد با قیمت ارزان نباشید. برای سایر دروس هم همین روند را پیش ببرید.

ارسال یک نظر

عضویت کاربر

شما اجازه ثبت نام ندارید

بازنشانی کلمه عبور